Kemp Orion - Roudná

Kemp Orion najdete 5 km severně od Soběslavi na okraji vesnice Roudná, 15 km jižně od historického města Tábora. Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem, kolem a také vodáckým člunem po bohatých památkách v malebném kraji plném rybníků obklopeném šumavskými a novohradskými vrchy.

V bezprostřední blízkosti je les, který se může stát rájem houbařů, dvě pískovny, které vybízí k letním vodním radovánkám a také řeka Lužnice, jež vás na vodáckém člunu provede místním krajem. Kemp je svou dostupností a dobrými podmínkami ideálním místem na prožití příjemné dovolené pro jakoukoliv věkovou kategorii návštěvníků, pro rodiny s dětmi, páníčky se svými psími miláčky a také pro školní výlety.

počet chatek: 39

počet bungalovů: 5

otevřeno: 8-22:00

rozloha: 13700m2

Součástí kempu je restaurace s TV, jídelna, hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, ohniště, parkoviště a také půjčovna sportovních potřeb. Prostory kempu jsou také vhodné pro pořádání psích výstav ve kterých máme bohaté zkušenosti. Je zde možnost oslav narozenin a jiných akcí. Pořádání turnajů v nohejbalu, nohejbalu, stolním tenisu.V případě různých televizních zápasů je zde pro milovníky sportu v restauraci instalována velkoplošná projekce. Přímo v kempu lze využít nohejbalové hřiště s umělým povrchem na tenis.

Informace

Pravidla

Check-in: od 11:00 hod.

Check-out: do 10:00 hod.

Zrušení rezervace: rezervace 7 dnů před nájezdem je bezplatná. Pozdější doba už je penalizovaná.

Další poplatky: jídlo, ubytování, apod.